Haberler
eeikimdir
Etin En İyisi
40 yılı aşkın deneyim ve Beeves güvencesi ile…
Hayvanlarımızı kendi çiftliklerimizde doğallıkla ve refah içinde yetiştiriyoruz. Ürünümüzün çiftliğimizdeki ilk halinden, sofranızdaki ilk lokmanıza kadar süren yolculuğunda, her adımda sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Biz en doğru şekilde yetiştirip, uzmanlıkla dinlendirip, ustalıkla işleyerek Etin En İyisi'ni sofranıza getirenleriz.
 
Etin En İyisi Çiftliği
 
Bizim Umurumuzda
 • İlk günden bugüne... Hayvanların çiftliklerde nasıl büyüdüğü, nasıl beslendiği… Doğaya nasıl davranıldığı... Sofraya gelen etin, nereden nasıl geldiği, nasıl piştiği… Lezzeti, doğallığı, tazeliği ve en önemlisi sağlıklı olup olmadığı bizim umurumuzda diyoruz.
 • Sizin de umurunuzdaysa doğru yerdesiniz.
deneme-2
Etin En'lerini Keşfet
Etinden Ekmeğine Üreten Biziz
EEİ Adımlar
Etin En'leri Tek Tıkla Kapınızda
 • Günlük Et Üretimi
  Helal Üretim
  Helal sertifikalı, yüksek kaliteli ve sağlıklı etlerimizi dinlendirip uzmanlıkla işliyor, tüm ürünlerimizi katkısız ve taze üretiyoruz.
 • Et Paketlenmesi
  Özenli Paketleme
  Siparişlerinizi yüksek gıda güvenliği standartları ile hazırlıyor, vakumlu özel ambalajlarda tazeliğini koruyarak paketliyoruz.
 • Soğuk Zincir ile Güvenli Et Dağıtımı
  Güvenli Dağıtım
  Soğuk zincirli araçlarımız ve kendi dağıtım ekibimizle seçtiğiniz gün ve saat diliminde kapınıza kadar güvenle ulaştırıyoruz.
Haftanın Önerileri
Şef'in Önerileri
Kasaptan Değil Şef'ten
Kasaptan Değil Şef’ten
Etin En İyisi’nden sipariş verdiğiniz her ürün bir şef bakış açısı ile en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanıyor. Şefimiz Sidar Budak'ın et konusundaki bilgi ve birikimleri, özgün reçeteleri, hangi etin nasıl işlenip nasıl dinlendirilmesi gerektiği gibi uzmanlık gerektiren tüm noktalar, etlerimizin lezzetine lezzet katıyor.
Et Akademisi
Uzman Bilgiler, Şef'ten Tarifler...
Şef gibi Pişirme Fotoğrafı
Şef gibi Pişir!
Etin En İyisi’ni sizlere ulaştırmak yetmez, etin nasıl pişerse daha lezzetli olacağı da bizim umurumuzda. Youtube kanalımızda, ürünlerimizin pişirme önerilerini, doğru et pişirme tekniklerini, püf noktalarını ve birbirinden leziz tarifleri bulabilir, siz de evinizde şef gibi pişirebilirsiniz.
Şef Gibi Pişir
Instagram
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Etin En İyisi, en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek için yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanmaktadır.