Üretimin her aşamasında en iyiyi amaçlıyor, etinden ekmeğine tüm ürünlerimizi Türk Gıda Kodeks’ine uygun olarak inşa edilmiş, entegre üretim tesisimizde, son teknolojik imkanlar doğrultusunda üretiyoruz. Gıda ve Tarım Bakanlığı ve Tarım İl ve İlçe Müdürlüğü onaylı 1500 m2’lik alana, 250 kişilik istihdama sahip tesisimiz düzenli olarak denetimlerden geçiyor.

Her Aşamada En İyisi

Tuzla Aydınlı’daki devlet kesimhanesinde helal standartlarına uygun olarak kesilen etlerimiz; uzman veterinerler tarafından tüm sağlık kontrolleri ve testlerinin yapılmasının ve onayının alınmasının ardından soğuk havalı araçlarımız ile karkas olarak üretim tesisimize sevk ediliyor.

Üretim tesisimize ulaştıktan sonra işletmemiz bünyesindeki veteriner hekimimiz tarafından da gerekli bütün sağlık ve hijyen muayeneleri yapılıyor. Özel Dry Aged odalarımızda dinlendirdiğimiz etlerimiz yeterli dinlenme süresi sonrasında özel eğitimli kasap ustalarımız tarafından itina ile temizlenip işleniyor. Üretimde kullandığımız tüm hammaddelerimiz, Etin En İyisi standartlarından en ufak bir taviz verilmeden temin ediliyor ve laboratuvar kontrolü sağlandıktan sonra üretim tesisimize alınıyor.

Et dışında şarküteri çeşitlerimiz, pişmiş ürünlerimiz, soslarımız, doğal kemik sularımız, ekmeklerimiz ve tatlılarımız üretim tesisimizde ayrı dizayn edilmiş bölümlerde hazırlanıp, sürekli taze olarak üretiliyor. Tüm ürünlerimiz modern teknolojinin getirdiği yeniliklerle geleneksel yöntemler harmanlanarak, uzun yıllara dayanan tecrübemizin getirdiği özel reçete ve tariflerle özenle sunuluyor. 

Üretim tesisimiz glutensiz bir tesis değildir. Çapraz bulaşma riski barındırır. Çölyak, fenilketonüri hastaları ve gluten hassasiyeti taşıyanlar için risk oluşturabilir.

Analizlerimiz

Tüm ürünlerimiz düzenli analizlerden geçerek kalite devamlılığı sağlanıyor. Onaylı laboratuvarlarda tüm gıda ürünlerimiz (su dahil) düzenli analizlerle kontrol ediliyor.

Dağıtım

Ürünlerimiz Avrupa Birliği onaylı, et ile teması uygun özel ambalajlarda koruyucu atmosferde paketlendikten sonra soğuk havalı sevkiyat filomuz ve kendi dağıtım personelimiz ile evlerinize en sağlıklı ve güvenilir şekilde ulaştırılıyor.

Beeves Kasap Etin En İyisi Üretim Tesisi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Etin En İyisi, en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek için yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanmaktadır.