Etin En İyisi, 40 yılı aşkın süredir Kars’ta hayvancılıkla uğraşan ailemizden öğrendiğimiz geleneksel hayvancılık kültürünün, yıllar içinde geliştirdiğimiz uzmanlık, anne hassasiyeti, özen ve doğallıkla buluştuğu bir kültürdür.

Biz hem et konusunda işinin ehli uzman bir şefiz hem de doğaya aşık bir çiftçiyiz. Çocuğumuza yedirmediğimiz hiçbir ürünü, üretmeyecek kadar da anneyiz. Ürünümüzün çiftliğimizdeki ilk halinden, ilk lokmanıza kadar süren yolculuğunda her adımda sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Biz en doğru şekilde yetiştirip, uzmanlıkla dinlendirip, ustalıkla işleyerek sofranıza lezzet getirenleriz. 

Biz çiftliklerinde asla endüstriyel yem, GDO, hormon, antibiyotik ve hiçbir kimyasal madde kullanmayanlarız, az olsun ama doğru ve öz olsun diyecek kadar doğallık düşkünüyüz.

Daha fazlasının değil, daha iyinin peşindeyiz. Ürettiğimiz üründen verdiğimiz hizmete kadar her aşamada sürekli araştıran, kendini geliştirenleriz. Uzman dokunuşların, dinlendirme süreçlerinin, etlerin işleniş biçiminin ete kattıklarının bilincinde uzmanlıkla işleyen, üreten ve hep daha iyisi diyerek çalışanlarız.

Biz umursayan ve önemseyenleriz. İlk günden bugüne hayvanların çiftliklerle nasıl yaşadığı… Doğaya nasıl davranıldığı... Sofraya gelen etin, nereden nasıl geldiği, nasıl piştiği… Lezzeti, doğallığı, tazeliği ve sağlığı bizim umurumuzda diyenleriz. Yıllardır Beeves restoranlarımızda sizlere lezzet şöleni yaşatan ürünlerimizi, 6 yıldır Etin En İyisi online platformumuz ile evlerinize kadar ulaştırıyoruz.

Konu sağlık, lezzet, doğallık olunca bizimle aynı hassasiyeti taşıyan ve aynı özeni gösteren dostlarımızla birlikte her geçen gün büyüyen bir aileyiz.

Etin En İyisi’ne hoş geldiniz.
Sidar Budak & Derya Budak

 

Chef Sidar Budak

Şef Sidar Budak Hakkında

Şef Sidar Budak, köklü bir hayvancılık geçmişine sahip Karslı bir ailenin ortanca çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini Fen Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Çocuk yaşta baba mesleği dolayısıyla hayvanlarla ve doğayla iç içe büyüyen Sidar Budak, babasının da teşvikleriyle 17 yaşından itibaren çiftlik yönetimini devralmıştır. Bu sorumluluk üzerine, tarım ve hayvancılık alanında kendini geliştirme isteği daha da artmış, bu alanda okumalara ve araştırmalara ağırlık vermiştir.

Kariyerine bu yönde devam etme karar veren şefimiz çalışmalarını ülkesinde tarım ve hayvancılığın geliştirilmesine destek olma vizyonuyla sürdürmüştür. Bu vizyonla Arjantin yollarına düşen şefimiz, Arjantin çiftliklerinde çalışmış, Angus ırkı üzerine uzmanlık kazanmıştır. Ardından rotasını Miami’ye çevirerek Culinary Institü’de mutfak eğitimleri almış ve Miami’nin önemli şefleriyle steakhouse et pişirme teknikleri üzerine çalışmıştır. Ülkeye dönüşüyle birlikte 2010 yılında Beeves markasını kurmuş, kendi çiftliklerinde özgürce yetiştirdiği hayvanların özel etlerini sunmaya başlamıştır.

Ardından eşi Derya Budak ile birlikte kurduğu Etin En İyisi markası ile “Kasaptan değil Şef’ten” kültürünü başlatan şefimiz, etin en iyisini hem online satışta hem de Beeves restoranlarında müşterilerine ulaştırmaktadır.

Şu sıralarda aynı zamanda Medipol üniversitesinde öğretim görevliliğini üstlenmekte, gelecek nesillere et ve et ürünleriyle ilgili bilinç kazandırmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Etin En İyisi, en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek için yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanmaktadır.