‭+90 (546) 904 86 88‬
Haftaiçi 09:00-18:30
0

Toplam:0.00

Sepetim Alışverişe Devam

Teslimat

Tüm ürünlerimize websitemiz üzerinden sipariş vererek ulaşabilirsiniz. Ürünlerle yada teslimatla ilgili bir sorunuz varsa veya sipariş verirken herhangi bir hata yada  sorunla karşılaşırsanız bize 0546 904 86 88 nolu whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Online kredi kartı, havale yada kapıda nakit ve kapıda kartla ödeme şekillerinden size en uygun olan ödeme yöntemini seçebilirsiniz.

Soğuk zincirli kendi araçlarımızla dağıtımımız için sipariş alt limitimiz 100 TL' dir. Özel ürünler ve özel bir hizmet sunduğumuz için operasyonumuzu kurarken bu limiti belirledik ve anlayışla karşılamanızı umuyoruz.

Kargo yapabildiğimiz şarküteri ürünlerimizde ise sipariş alt limitimiz 60 TL'dir. Kargo ile kapıda ödeme anlaşmamız olmadığı için kargo siparişlerinde sadece online kredi kartı ve havale ödemesi geçerlidir. 

Çekmeköy'deki kasabımız da haftanın 7 günü saat 9.00-19.00 arası hizmet vermektedir. Dilerseniz yerimize gelerek de alt sınır olmadan alışveriş yapabilirsiniz.  

Üretimin yanısıra hazırladığımız tüm ürünleri sağlığa en uygun şekilde sizlere ulaştırmaktan da sorumluyuz.

Siparişlerinizi dağıtımın yapılacağı günün sabahında hazırlayıp, sağlığa uygun ve onaylı ambalajlarında  paketleyip kolilere koyuyoruz.  Soğutma sistemli araçlarımızla soğuk hava zincirini bozmadan kapınıza teslim ediyoruz. 

Sadece kendi araçlarımızla dağıtım yaptığımız için şu an için sadece İstanbul'dayız. Ayrıca önceden belirlediğimiz belirli tarihlerde Kocaeli, İzmir ve Bursa'ya da dağıtımlarımız oluyor. 

Şarküteri ürünlerimizi ise Türkiye'nin her yerine MNG kargo ile gönderebiliyoruz.  Kargo gönderim günlerimiz Pazartesi, Salı ve Çarşamba'dır. Kargo ürünlerimizden sipariş verirken ilçe bölümünde "Kargo Gönderi" seçeneğini tıklayıp, adres kısmında ilçe dahil tüm adres bilgilerinizi yazabilirsiniz.

İstanbul içine, haftanın 3 günü Avrupa yakasına, 3 günü Anadolu yakasına dağıtım yapıyoruz.  Bölgeye göre dağıtım gününde sabah 10.00'a kadar verilen siparişleri aynı gün teslim ediyoruz. 

Çekmeköy bölgesine saat 17.00'ye kadar her gün dağıtımımız vardır. 

  • Pazartesi/ Çarşamba/Cuma: Avrupa Yakası
  • Salı/ Perşembe/ Cumartesi: Anadolu Yakası

İstanbul içinde sevkiyatımız olmayan ilçeler; Adalar, Silivri ve Şile'dir.

Siparişinizi verirken teslim edilmesini istediğiniz farklı bir tarih varsa sipariş notu kısmına ekleyebilirsiniz.

Teslimatlarımız  öğleden sonra saat 12.30- 17.00 arasında yapılmaktadır.   Siparişinizin teslim edileceği günün sabahında ekibimiz  iletişime geçerek o günün dağıtım rotasına göre yaklaşık saat aralığı paylaşmaktadır fakat saat sözü veremiyoruz. 

 

 

 

 

DESTEK HATTI