‭+90 (546) 904 86 88‬
Haftaiçi 09:00-18:30
0

Toplam:0.00

Sepetim Alışverişe Devam

Neden Etin En İyisi?

ÇÜNKÜ DOĞAL

Hayvanlarımızı Kars ve Gebze’deki çiftliklerimizde  açık besi sistemi ile  kendi yaptırdığımız silaj ve dağ otu ile besliyoruz. Fabrika yemi vermeden doğal besleyerek hem hastalıklardan korunmalarını hem de etlerinin sağlıklı ve yüksek besin değerli olmasını sağlıyoruz.  Doğal beslediğimiz için hayvanlarımızın  sağlık problemleri olmuyor ve  iğne yada antibiyotik kullanmak zorunda kalmıyoruz. 

ÇÜNKÜ GÜVENİLİR

Helal kesimi yapılan etlerimizin , kesim sonrasında tüm sağlık kontrolleri ve testlerini yaptırıyor; uzman veterinerlerimizden onay belgelerini aldıktan sonra merkez üretimhanemize getiriyoruz. Çekmeköy'deki üretim tesisimiz Türk Gıda Koteksi'ne uygun şekilde yapılmıştır; Tarım Bakanlığı ve Tarım İlçe onaylıdır. Düzenli yapılan test ve kontrollerle de kalitemizin devamlı kontrolünü sağlıyoruz.

ÇÜNKÜ KALİTELİ

Etlerimizi DRY AGED yöntemi ile özel odalarımızda dinlendirdikten sonra işliyoruz. Dry aged kısaca mermerimsi yağ dokusu olan etlerin 0 derecede ve %80 nem oranında 28 gün boyunca dinlendirilmesidir.  Bu süreçte etin iç yüzeyi dinlenir; kolestrol yapan zararlı yağlar, kaslar ve sinir dokuları yok olur.  Ette çok yüksek fire oluşturmasına rağmen etlerimizi çok daha aromatik, lezzetli ve kolay sindirebilir hale getiriyoruz.  


ÇÜNKÜ SAĞLIKLI

Sağlığınızın değerini biliyoruz. Etinden ekmeğini, köftesinden şarküteri ve sosları ve hatta tatlılarımızı da kendi reçete ve tariflerimizle kendimiz yapıyoruz.  Tüm ürünlerimizi katkısız, koruyucusuz, sadece doğal malzemelerle ve taze hazırlıyoruz. Çocuklarınızla birlikte ailece sağlıkla ve güvenle tüketebileceğiniz ürünler sunuyoruz. 

DESTEK HATTI