TR
EN
‭+90 0537 057 80 90
Haftaiçi 09:00-18:30
0

Toplam:0.00

Sepetim Alışverişe Devam

MİSYONUMUZ

 "  Herkes sağlıklı ete, iyi fiyat ve iyi hizmet ile, kolayca ulaşsın diye Beeves'ten etineniyisi.com"

Kırmızı et, çağlardan beri insanoğlunun en temel besin kaynağıdır. İçerdiği yüksek kaliteli esansiyel amino asitlere sahip protein, B12, demir ve çinko ile 7'den 70'e herkes için et demek, hayat demek, sağlıkla beslenmek demek. Oysa ülkemizde insanımız sağlıklı ve yüksek besin değerli ete kolayca ulaşamıyor, ulaşsa bile büyük meblağlar ödemek zorunda kalıyor. İşte bu yüzden etineniyisi.com'u kurduk. Herkes sağlıklı ve kaliteli ete kolayca, mümkün olabilecek en iyi fiyatla ulaşabilsin diye!

 

Et deyince 40 yıllık deneyime, Beeves markasının güvenilirliğine sahibiz.

Tam 40 yıldır Kars'ta hayvancılıkla uğraşan bir aileyiz. Edindiğimiz birikimle, bilinçli ve verimli üretim yöntemleri geliştirdik, hem hayvancılıkta hem et üretiminde imkansızı başardık. Ürettiğimiz eti 10 yıldır Beeves markası kendi restoranlarımızda müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bugün Kars ve Gebze’de sahip olduğumuz çiftliklerde hayvanlarımızı açık besi sistemi ile mevsiminde toplanan sebze ve meyvelerden yaptırdığımız doğal silaj ve dağ otu ile doğal besliyoruz . GDO'lu yem vermiyoruz; antibiyotik kullanmıyoruz. Stresten uzak ve fabrika yemi olmadan doğal besleyerek hem hastalıklardan korunmalarını hem de etlerinin sağlıklı ve yüksek besin değerli olmasını sağlıyoruz.

 

Etinden ekmeğine herşey %100 Beeves üretimi, Beeves Uzmanlığı

En güçlü yanımız ve farklılığımız üretim gücümüz. Etin üretiminden dinlendirilmesine, ,işlenip son ürün haline getirilmesine kadar tüm operasyonumuz  kendi kontrolümüzde gerçekleşiyor. Köfte ve hamburgerden şarküteri grubuna, ekmekten soslara ve kemik sularına kadar tüm ürünlerimizi kendi geliştirdiğimiz reçetelerimiz ve yüksek el işçiliği ile katkı maddeleri ve koruyucu kimyasallar olmadan azar azar ve sık sık ev yapımı doğallığında üretiyoruz. 

 

 

WHATSAPP DESTEK HATTI